Мирон Маркевич: У «Дніпрі» багато баласту - це зрозуміло всім

Футбол України 2 Грудня, 11:14
Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич пояснив ступінь необхідності кадрового посилення своєї команди.

Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич пояснив ступінь необхідності кадрового посилення своєї команди.

«Я постійно говорю про це, і керівництво клубу знає, що я прошу доукомплектувати команду. У нас багато баласту - це зрозуміло всім.

Але, знаєте, зараз такий час. Все залежить від нашого президента. Я озвучив всі позиції, які мені потрібно посилити. Ми працюємо, є люди на ці позиції. Я прихильник того, щоб брати молодих перспективних футболістів 21-23 років, які дійсно будуть прогресувати. Навіть витратити серйозні гроші - я впевнений, що з часом вони будуть коштувати набагато більше.

З іншого боку, зараз така ситуація в країні, що про щось говорити теж... Але немає сумнівів, що „Дніпро" потребує підсилення. І якби тут сидів хтось інший, він би сказав те ж саме. Виходять три футболіста на заміну, і вони не підсилюють гру, а послаблюють. Матеус, я розумію, гравець топ-рівня, але він поки не готовий, і я йду на те, щоб його ставити для швидшого набору форми. Але є багато проблемних позицій: лівий захисник, опорні півзахисники і, основне, плеймейкер нам потрібен кров з носу», -

цитує Маркевича офіційний сайт «Дніпра», пише FTR