«Чи важко було із Блохіним? Я б не став про нього так відгукуватися. Демократичний диктатор, якщо можна так сказати. Дуже харизматична особистість. Дуже любить згадувати себе в футболі, але сказати, що з ним було некомфортно працювати, я не можу.
Чи були у нього ревнощі до Шевченка? У них були свої відносини по типу «хто більша зірка». Але субординація при цьому зберігалася. Шева іноді огризався, але там всі огризалися періодично...
Блохін і сам міг крикнути, але якщо люди іноді огризалися, нікого за це ніколи не виганяв. Всі розуміли, що це збірна, в яку викликаються сформовані футболісти, так що терпіти, якщо тебе хтось кудись пошле, гравці навряд чи будуть. Так, відповідали, але це не говорить про те, що не було поваги.
Шевченко не вів себе як зірка, але був трохи відокремлений від усіх. Але я на дружбу навіть не претендував», -
розповів Максим Калінченко, пише Чемпіонат