Найближчий суперник «біло-синіх» впевненість у своїх силах не втрачає

Динамо Київ 3 Грудня, 09:31
Незважаючи на всі складнощі донецький «Металург», його керівники і футболісти не втрачають присутності духу і спортивного азарту.

Про те, яка атмосфера панує у стані останнього в цьому році суперника київського «Динамо» в Прем'єр-лізі (матч пройде в Києві 5 грудня) розповів спортивний директор донецького «Металурга» Вардан Ісраелян:

- Мікроклімат хороший, хлопці тримаються. Але, всім важко. Після гри доводиться повертатися не додому, а на базу. Тим не менш, намагаємося не втрачати впевненість, і належним чином налаштуватися на робочий процес. Звичайно. У такій ситуації психологічно дуже важко налаштовуватися. У подібних умовах, особливо коли знаходишся далеко від дому, така ситуація дуже пригнічує. Максимальним завданням було і залишається потрапляння в зону єврокубків. Якщо не ставити перед собою такої мети, то навіщо взагалі брати участь у змаганнях?