Президент «Стяуа» Гельмут Дукадам оптимістично налаштований на заключний матч групового етапу Ліги Європи проти київського «Динамо».
«В Ольборзі ми провели одну з кращих своїх ігор, але нам не вдалося перемогти. На жаль, Кесеру не реалізував свої шанси, хоча зіграв дуже добре.
Думаю, що ми переможемо київське «Динамо» та отримаємо можливість пробитися у євпрокубкову весну», -
заявив Дукадам в інтерв᾿ю радіо Sport Total.
Додамо, що для виходу у плей-оф бухарестській команді потрібно не лише перемагати «Динамо», а й сподіватися на втрату «Ольборгом» очок у матчі з «Ріу Аве».