«Чорноморець» став «автобусною» командою?

Футбол України 3 Грудня, 14:37
Схоже, «Чорноморець» остаточно змінив транспортний засіб, ставши єдиним клубом прем'єр-ліги, який останнім часом використовує лише автобус.

Схоже, «Чорноморець» остаточно змінив транспортний засіб, ставши єдиним клубом прем'єр-ліги, який останнім часом використовує лише автобус. Про це пише «Спорт-Экспресс в Украине».

Якщо раніше для виїзних матчів «моряки» в основному користувалися літаком, а в окремих випадках поїздом, то останнім часом таким став найбільш скромний засіб пересування. Цікаво, що новий «MAN» з'явився у одеського клубу зовсім недавно - у вересні, змінивши свого попередника, який служив більше десяти років.

Однак «автобусні» вояжі для команди Романа Григорчука нічого хорошого не обіцяють: кожен раз такі поїздки обертаються втратою очок. Так було і в 14-му турі, коли подолавши відстань майже в 500 кілометрів за маршрутом Одеса - Київ, «Чорноморець» програв.

Як тут не згадати стару, як світ приказку: «У футболі дрібниць не буває». Судячи з усього, шість годин, витрачені на дорогу до столиці, як і заборгованість по зарплаті і преміальним, що лягли на футболістів психологічним тягарем, не могли позначитися на їх діях позитивним чином. Звідси і поразка від дебютанта прем'єр-ліги «Олімпіка», який молодший «Чорноморця» на цілих 65 років!

У поточному чемпіонаті одеська команда використовувала літак лише один раз - для поїздки в Ужгород на матч з «Говерлою». Ще в одному випадку -перед грою з «Дніпром» «моряків» доставив до місця призначення поїзд. Зате в зворотну дорогу з Дніпропетровська «Чорноморець» їхав «МАNoм». До речі, в порівнянні з попереднім клубним автобусом ступінь комфортності нового, за визнанням самих футболістів, відрізняється не в кращу сторону.