Андрій Ярмоленко: «Постараємося зігріти уболівальників своєю грою»

Динамо Київ 3 Грудня, 19:01
Напередодні заключного поєдинку чемпіонату України з донецьким «Металургом» у 2014-му році «Динамо» провело тренування, на якому побували клубні ЗМІ.

Перед її початком нападник нашої команди Андрій Ярмоленко розповів про майбутнього суперника, підготовку до гри і стан свого здоров'я:

- «Металург» - дуже хороша команда, кілька тижнів тому вони обіграли «Шахтар», а зовсім недавно відібрали очки у «Дніпра». Видно, що на всіх лідерів вони налаштовуються по-особливому, б'ються за результат, тож гра буде важкою. Нам не слід розслаблятися, залишилося дві гри, потрібно на них зібратися, викласти всі сили і здобути дві перемоги.

- Чи бачили ви вже фрагменти матчів «Металурга»? Розбирали цього суперника?

- Думаю, ми зробимо це сьогодні і завтра. Але й без теоретичних занять я дивився їх гри і з «Дніпром», і з «Шахтарем». Та й у цілому, не з чуток знаю багато хлопців з їхньої команди. Це хороші футболісти, які вміють грати у футбол.

- Чи вистачило часу на відновлення після матчу з «Ворсклою», враховуючи те, в яких складних погодних умовах проходив матч у Полтаві?

- Зараз по всій Україні така погода, тож на це не варто скаржитися, тим більше, що по приїзду у нас був повний вихідний день, та й у вівторок більше займалися відновлювальними процедурами. Тож, думаю, ми повністю поновили сили і готові до наступної гри.

- У вас була застуда, чи не погіршили її в Полтаві? Як себе почуваєте?

- Спасибі, вже краще. Ця застуда з'явилася після гри за збірну з Люксембургом, і ось, досі ніяк не можу вилікуватися - постійно нежить, кашель. Але нічого страшного, головне, що це не заважає грати у футбол.

- Наступний матч буде останнім в Києві перед зимовою перервою...

- Я хочу запросити вболівальників на матч, приходьте підтримати нас. Ми постараємося своєю грою зігріти вас, щоб ви не замерзли на трибунах, а ви своєю підтримкою зігрієте нас, щоб нам не було холодно на полі.