Президент Професійної футбольної ліги Іспанії: «Це кінець для ультрас»

Світовий футбол 3 Грудня, 20:11
Смерть вболівальника «Депортіво» стане кінцем для всіх іспанських ультрас, заявив президент Професійної футбольної ліги Іспанії (LFP) Хав'єр Тебас.

Смерть вболівальника «Депортіво» стане кінцем для всіх іспанських ультрас, заявив президент Професійної футбольної ліги Іспанії (LFP) Хав'єр Тебас.

У неділю уболівальник «Депортіво» помер після того, як отримав травми і впав у річку під час бійки, що сталася поруч зі стадіоном перед матчем чемпіонату Іспанії з «Атлетіко» в Мадриді. Всього в результаті зіткнень 11 осіб отримали різні травми, у жінки-офіцера поліції зламана рука, а 20 осіб були взяті під варту.

«Це кінець для ультрас. Ми покінчимо з ними»,

- наводить слова Тебаса «Р-Спорт».

Найближчим часом футбольна влада Іспанії має намір ввести ряд заходів для боротьби з футбольними хуліганами, такі як: вигнання агресивних угруповань зі стадіонів, часткове закриття фанатських секторів та створення підрозділів з попередження насильства.