Боси "Реала" вже шкодують за Анчелотті та 180 мільйонів

Світовий футбол 30 Вересня, 10:10
Іспанські ЗМІ стверджують, що деякі керівники "Реала" у неофіційних розмовах вже сумніваються у правильності вибору головного тренера команди.

"Вершкові" засумнівались у здатності Карло Анчелотті запалити команду так, як це намагався робити Жозе Моурінью упродовж трьох сезонів.

Поки що інвестиція Флорентіно Переса у гравців у розмірі понад 180 мільйонів євро не дає бажаного результату