Олексій Антонов: «Знаю, що твориться з клубами і бачу, що все стає гірше»

Футбол України 3 Грудня, 22:34
Екс-нападник одеського «Чорноморця», який зараз грає у казахському «Актобе» розповів, чи збирається він повертатися в Україну та про бажання грати у збірній.

- В Україну повернешся?

- У нашому футболі зараз незрозуміла ситуація з багатьма клубами. Я спілкуюся з хлопцями, знаю все зсередини, так би мовити, знаю, що твориться з клубами і бачу, що все стає гірше. Звичайно, все це пов'язано з політичною та економічною ситуацією в країні, тому про свій можливий перехід я поки нічого сказати не можу.

- Чи слідкуєш за чемпіонатом України?

- А як же. По можливості намагаюся дивитися матчі по інтернету. Правда, іноді в Казахстані блокують доступ до деяких українських сайтів, тому доводиться шукати відеотрансляції на інших каналах. Дивився матчі «Чорноморця» з «Дніпром» та «Динамо». Ну і, звичайно ж, читаю новини про те, що діється в українському футболі.

- Пропозицій від Фоменко в збірну більше не надходило?

- Ні, але якщо таке буде, то приїду в збірну України з величезним задоволенням. Але, напевно, за моїми виступами тут не особливо стежать. Знають за статистикою, а ось що стосується відео з матчами, то тут навряд чи, -

розповів Антонов в інтерв’ю «Х

sport

».