«Це природно, що після матчів збірної присутня втома, але не потрібно жалітись на це. Потрібно йти далі. Думаю, матч з «Динамо» Київ – найголовніше для нас. Звісно, ми будемо стежити за тим, як зіграють «Ольборг» та «Ріу Аве». При цьому, ми повинні перемоги. Я, особисто, сподіваюсь провести хорошу гру. Ми зосереджені на цьому матчі і зобов’язані здобувати три очки»,
- цитує Шукалу
gsp
.
ro
.