Олександр Кучер: «Було б непогано, щоб і «Динамо» оступилося»

Футбол України 4 Грудня, 07:20
Напередодні поєдинку з «Говерлою» 5-й номер «оранжево-чорних» поділився очікуваннями від матчу.

«Добре, звичайно, що наші суперники втрачають очки, а ми піднімаємося в гору турнірної таблиці. Але було б непогано, щоб і «Динамо» оступилося. Тут справа не в якомусь оптимізмі. Ми ж не на першій сходинці в таблиці. Але те, що піднімаємося вище, безумовно, здорово.



В матчі з «Говерлою» - головне не допустити недооцінки супротивника. Це дуже важливо. Тим більше зараз на результат зустрічі можуть вплинути і погодні умови, і тоді на перше місце вийде самовіддача. Адже те, що клас «Шахтаря» на порядок вищий, ні в кого не викликає сумнівів. Повторюся, важливо уникнути недооцінки «Говерли». Бо вже бували подібні випадки. Необхідно уважно підійти до гри. У першу чергу, потрібно намагатися відразу реалізовувати свої моменти, а не відкладати на потім. Треба з перших хвилин заволодіти ініціативою і постаратися забити швидкий м'яч.




«Скільки буде вболівальників? Мені складно сказати. Звичайно, хотілося б, щоб фанатів було якомога більше»,

- цитує Кучера офіційний сайт «Шахтаря».