Наставник «Шахтаря» Мірча Луческу поділився міркуваннями про майбутній матч «Стяуа» та київського «Динамо».
«Якщо «Стяуа» нав'яже свою гру, то може розраховувати на хороший результат. Потрібно враховувати кожну деталь. Слід звернути увагу на Ярмоленка - він небезпечний, коли отримує м'яч під ліву ногу.
У «Динамо» зараз хороша атмосфера. Вони сповнені ентузіазмом, тому що багато матчів грають на своєму полі. Не можна випускати з уваги і той момент, що у них ніколи не було пятиочкового відриву в чемпіонаті,
- цитує Луческу «Террикон», посилаючись на Onlinesport.