Йожеф Сабо: «На команду Сергія Реброва нині приємно дивитися»

Динамо Київ 4 Грудня, 12:07
Колишній наставник «Динамо» Йожеф Сабо проаналізував перемогу киян у матчі 14-го тура УПЛ над полтавською «Ворсклою».

Колишній наставник «Динамо» Йожеф Сабо проаналізував перемогу киян у матчі 14-го тура УПЛ над полтавською «Ворсклою».

«Як і очікувалося, полтавці зробили все від себе залежне, щоби гідно протистояти «Динамо». Але на команду Сергія Реброва нині приємно дивитися. Динамівці наразі справді показують якісний футбол. Ярмоленко у чудовій формі, на диво ці півроку демонструє стабільну гру. Мбокані провів матч на високому рівні. Трохи треба оборону налагодити, адже є елементарні помилки. Або придбати лівого захисника. Не знаю, що сталося з Відою. За будь-яких обставин «Динамо» зараз — це команда. Так само, як і «Шахтар». На сьогодні мені особисто подобаються ці два колективи, які грають у хороший футбол. «Дніпро» показав чудову гру в Мілані й заслуговував на більше, але до цього не вражав», -

цитує Сабо «Український футбол».