Джермейн Ленс: «Після падіння «Боїнгу» перебувати в Україні було реально страшно»

Динамо Київ 4 Грудня, 14:13
Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про адаптацію в столичному клубі та Україні в інтерв'ю газеті «Команда».

Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про адаптацію в столичному клубі та Україні в інтерв'ю газеті «Команда».

- Приблизно півроку тому в одному з інтерв'ю ти зізнався, що серйозно думаєш про зміну клубу. Зараз такі думки тебе відвідують?

- Попередній сезон у мене пішов на адаптацію до динамівського колективу і до України в цілому. Зараз цей період позаду, і я відчуваю тут себе своїм. Я хочу стати чемпіоном і найближчим часом бачу себе в Києві. Мені дуже подобається не тільки сама команда, але й місто, я став краще розуміти українську культуру, ближче пізнав тутешніх людей. У вас прекрасний народ!

- Які риси в українцях тобі найбільше виявилися до душі?

- Взаємна повага, підтримка - цього у вас не відняти. Під час і перед початком футбольних матчів така доброзичлива атмосфера дуже добре відчувається.

- Після однієї з недавніх перемог в чемпіонаті ти розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі групове фото з твоїми партнерами і підписав його: «Слава Україні!» Політична, військова ситуація в нашій країні не залишає тебе байдужим?

- Я не українець і ніколи не зможу відчути все те, що відчувають зараз мільйони ваших співвітчизників. Мені здається, це найгірший період у вашій історії. Це жахливо, коли люди втрачають своїх рідних, друзів.

- Легіонери, що виступають в Україні, бояться перебувати тут?

- Скажу про себе. Коли в липні на Донбасі розбився літак, що летів з Амстердама, мене в психологічному плані це по-справжньому зачепило. Крім того, всі друзі, рідні, що живуть на батьківщині, дуже хвилювалися, постійно дзвонили, питали, чи все у мене нормально. Адже я в той час навіть не перебував в Україні - ми були з «Динамо» на зборах. Трагедія з «Боїнгом» не торкнулася мене безпосередньо, але я оцінив те, що всі в клубі висловили мені підтримку, співчуття. Не приховую, тоді, влітку, було реально страшно перебувати в Україні, я турбувався за свою безпеку, але зараз ніякого страху вже немає, -

наводить слова Ленса «Трибуна».