Уболівальники «Чорноморця» погрожуть власнику команди «народною люстрацією»

Футбол України 4 Грудня, 14:53
Уболівальники одеського «Чорноморця» звернулися у відкритому листі до почесного президента команди Леоніда Клімова і вимагають втручання у ситуацію з фінансуванням команди.

Уболівальники одеського «Чорноморця» звернулися у відкритому листі до почесного президента команди Леоніда Клімова і вимагають втручання у ситуацію з фінансуванням команди.

Про це повідомляє неофіційний сайт уболівальників одеського клубу.

У листі перераховуються всі преференції, що виділила влада міста Клімову для нормального функціонування «Чорноморця».

У разі невиконання вимог уболівальників, фанати обіцяють провести екс-регіоналу Клімову «народну люстрацію».

«У вболівальників «Чорноморця» велике серце, але в той же час і хороша пам'ять. Ми вимагаємо від Почесного президента негайно втрутитися і почати виправляти ситуацію, що склалася. У разі, якщо наше звернення буде проігноровано, ми залишаємо за собою право вдатися до методів «народної люстрації».

Ми просимо владу міста і області ініціювати розслідування фінансової діяльності керівництва і засновників футбольного клубу «Чорноморець»: куди зникли або чому не працюють усі ті активи, передача які була призначена для підтримки гідного функціонування команди, що є гордістю і частиною славної історії нашого улюбленого міста», - ідеться в листі уболівальників.