«Динамо» готується до свого останнього матчу в 2014 році на «Олімпійському». ФОТО

Динамо Київ 4 Грудня, 16:01
У п'ятницю, 5 грудня, «Динамо» (Київ) проведе останній домашній матч у році, що минає.

У п'ятницю, 5 грудня, «Динамо» (Київ) проведе останній домашній матч у році, що минає.

На НСК «Олімпійський» суперником команди Сергія Реброва виступить донецький «Металург».



Підготовка до майбутньої зустрічі почалася відразу після закінчення недільної гри з «Ворсклою». Нагадувати підопічним про важливість поєдинку з «Металургом» тренерам зайве. Кияни зараз на першому місці в чемпіонаті і в разі перемоги підуть на зимову перерву з як мінімум п'ятиочковим відривом від переслідувачів. Футболісти це чудово розуміють, з усією серйозністю ставлячись до підготовчого процесу.



У середу в обід динамівці Києва заїхали на базу в Конча-Заспі, провівши планове тренування. Під завісу футбольного року у футболістів неминуче накопичується втома, що враховується тренерським штабом при плануванні тренувань.

Гравці переважно виконують ігрові вправи, вся робота з м'ячем, багато двосторонніх ігор. Морозна погода додатково мотивує гравців до руху.



До матчу з донецьким «Металургом» готуються три воротарі та 21 польовий гравець. Видужав після застуди Юнес Беланда, через яку був змушений пропустити останню зустріч.

Позаду проблеми зі здоров'ям у Лукмана Аруни.

Займався і Бетао, якого в команді вже всі вважають «за свого». Життєрадісний бразилець тренується з великим бажанням і хоч зараз готовий знову зіграти в біло-синій футболці. Справа за малим - успішно пройти перегляд та укласти з клубом контракт.

Також на базі, в тренажерній залі, під керівництвом тренера з фізпідготовки займаються травмовані захисники Євген Селін та Євген Макаренко. Цього року вони команді точно не допоможуть, залишається надія, що до весни обидва захисника підійдуть в своїй найкращій формі. Для проведення реабілітації в клініку в Барселону відправився Денис Гармаш.

Сьогоднішнє тренування тривало трохи більше години. Після розминки гравці розділилися на чотири команди та зіграли на міні-полі двосторонні ігри, а потім, розділившись вже на три команди, грали по черзі кожна з кожною. Закінчилося тренування традиційним відпрацюванням ударів по воротах.

Останнім поле покидав Джермейн Ленс. Причина тому поважна - після тренування Джермейн опинився в об'єктиві голландських журналістів, які спеціально прибули до Києва для підготовки телевізійного сюжету.

У четвер у розкладі динамівців вечірнє тренування в Конча-Заспі та теоретичне заняття.