Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Євген Чумак став автором третього забитого м'яча у ворота донецького «Металурга».
Після поєдинку він поділився своїми враженнями:
- Не сказав би, що на матч нам складно було налаштовуватися. Ми знали, що, якщо хочемо піти на зимову перерву на другому місці, потрібно сьогодні перемогти, щоб з гарним настроєм піти у відпустку. Під кінець осінньої частини сезону ми набрали форму, тому дуже шкода, що закінчується перше коло. Гра сьогодні складалася для нас добре, правда, були деякі проблеми, але в цілому, вважаю, зіграли непогано.
У перерві тренер сказав більше тримати м'яч, щоб ми володіли ситуацією, і все йшло, як потрібно, а також продовжувати в тому ж дусі - і ми обов'язково заб'ємо ще. Після того, як «Металург» відіграв один м'яч, можна сказати, вони відчули «запах крові», хотіли забити ще. Але ми провели четвертий м'яч і зняли всі питання про переможця. Що стосується моменту, коли я забивав, Віталік Буяльський прийняв м'яч, я попросив пас врозріз, він закинув мені м'яч, і я вдарив - вийшло забити. Тепер у нас починається відпустка, планів поки не будував, можливо, поїду відпочити в теплі країни. Про те, де пройдуть збори, нам скажуть пізніше, можливо, будемо готується десь поблизу першої команди.