Відверте знущання арбітрів над футболістами. ВІДЕО

Світовий футбол 4 Грудня, 20:47
Команда першої ліги Білорусі виборює путівку на вихід у вищу лігу чемпіонату руками, на що арбітри не звертають уваги.

Захисник команди «Вітєбск» рукою зняв м’яч з голови нападника «Дніпра», який знаходився у штрафному майданчику і мав дуже хороший шанс на взяття воріт. Проте, арбітри зустрічі зробили вигляд, що цього не було. Трапилося це за 20-ть хвилин до завершення матчу, при рахунку 0-0. «Дніпро» програв цей матч з рахунком 2-0.