На церемонії нагородження лауреатів спортивний директор ФК «Динамо» Київ Олексій Михайличенко отримав спеціальний приз кращому випускникові динамівської Академії за всю її історію.
Олексій Михайличенко нагороджений спеціальним призом «Премії Шпакова»
4 грудня в урочистій обстановці відбулося перше вручення «Премії Олександра Шпакова», заснованої колишніми вихованцями легендарного тренера.