Олег Венглинський: «Якщо Безус опиниться в «Дніпрі», то всі від цього тільки виграють»

Динамо Київ 5 Грудня, 10:08
Колишній футболіст «Динамо» і «Дніпра» Олег Венглинський розповів про плюси і мінуси можливого переходу Романа Безуса у дніпропетровський клуб.

Колишній футболіст «Динамо» і «Дніпра» Олег Венглинський розповів про плюси і мінуси можливого переходу Романа Безуса у дніпропетровський клуб.

- Дніпро зараз потребує такого гравця як Безус?



- Помітно неозброєним оком, та й сам Маркевич про це говорив, що «Дніпру» необхідний плеймейкер, який міг би зв'язати атакуючі дії команди з півзахистом. І це питання для клубу стоїть досить гостро. Раніше таким гравців був Джуліано. Безус - непоганий варіант, якщо шукати посилення всередині українського чемпіонату. Але він давно не грав в основному складі, та й чи він зможе заграти в «Дніпрі»? На це питання зможе відповісти тільки сам Безус.



- Загалом історія з переходом з «Динамо» в «Дніпро» не нова і в Дніпропетровську футболісти часто розкриваються.



- Все залежить від футболіста і його намірів. Якщо він туди йде за власним - це одна справа, зовсім інша-якщо його туди відправляють в «заслання», звичайно, так нічого не вийде. Я в свій час зробив схожий шлях з «Динамо» до «Дніпра» і в цьому немає нічого страшного. Також багато залежатиме від Маркевича, якщо тренер бачить для Романа місце на полі, то все буде добре.



- Враховуючи можливі травми футболістів «Динамо», відхід Безуса не призведе до дефіциту гравців на цій позиції?



- Я не думаю, що відхід Безуса стане для «Динамо» великою проблемою, все ж він останнім часом дуже мало грає. На його позиції грає Беланда, який виглядає дуже добре. Є ще ряд футболістів, які можуть зіграти якщо не на цій позиції, то на близькій. Наприклад, у Полтаві замість марокканця грав Сидорчук.



Крім того «Динамо» може перебудуватися і під гру в два форварди. А для Безуса, звичайно, важливо грати. Він вже довго перебуває в київському клубі, але гравцем основного складу так і не став. Йому необхідна ігрова практика, щоб залишатися гравцем національної збірної. Я думаю, що при належному підході до справи Роман стане основним у «Дніпрі».



Якщо такий трансфер відбудеться, то всі сторони виграють. Роман отримає необхідну практику, «Дніпро» посилиться чудовим гравців, а «Динамо» не буде утримувати біля себе гравця національної збірної на лавці, який міг би грати та розвиватися.



Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Дніпро» вже почав переговори з «Динамо» щодо переходу Романа Безуса. Можлива сума операції складе 3 мільйони євро-саме стільки заплатило київське Динамо в 2013 році за трансфер півзахисника з полтавської Ворскли. У поточному сезоні УПЛ Безус зіграв у 9 матчах, але лише в двох виходив у стартовому складі і відзначився одним голом,

- цитує Венглинського 1football.info.



Олексій Здебский