НСК «Олімпійський» готовий до матчу «Динамо» - «Металург». ФОТО

Динамо Київ 5 Грудня, 10:58
Сьогодні вранці в прес-центрі стадіону НСК «Олімпійський» відбулося організаційне зібрання за участю представників двох клубів - донецького «Металурга» та київського «Динамо».

Мітинг провів делегат ФФУ Володимир Фощій. Також у нараді взяли участь суддівський спостерігач Андрій Шандор і представник суддівської бригади Юрій Вакс. Делегат матчу підтвердив час початку гри - 19:00. О 17:30 обидві команди мають прибути на стадіон. Потім рефері затвердив ігрову форму. Донеччани вийдуть на матч у синій формі, а господарі в білій. Суддівська бригада вбереться у жовту форму, повідомляє прес-служба «Металурга».

Газон на стадіоні НСК «Олімпійський» в хорошому стані. Поле накрито спеціальною агротканиною, працює підігрів.