Півзахисник «Чорноморця» 1990-х років Ігор Жабченко зробив прогноз на матч перенесеного 10-го туру УПЛ між київським «Динамо» та донецьким «Металургом».
«Ставлю на перемогу «Динамо» із рахунком 2:1.
Кияни зараз знаходяться в хорошій формі та є фаворитами цього протистояння. Звичайно, і донецький «Металург», який зіграв в останньому турі внічию з «Дніпром», буде робити все для повторення успіху. Але якщо кияни хочуть стати чемпіонами, очки втрачати не можна», -
цитує Жабченка «Спорт-Экспресс в Украине».