Роман Максимюк: «У Києві буде справжній бій»

Динамо Київ 5 Грудня, 11:39
Екс-гравець «Динамо», «Дніпра» і «Волині» очікує класної гри у Києві в рамках перенесеного 10-го туру Прем'єр-ліги.

Екс-гравець «Динамо», «Дніпра» і «Волині» очікує класної гри у Києві в рамках перенесеного 10-го туру Прем'єр-ліги.

- Романе, що можна чекати від команди, яка перемогла (несправедливо, як на мене) «Шахтар» і зіграла внічию (ось тут справедливо) з «Дніпром»? Маю на увазі донецький «Металург», який зустрічається з «Динамо».

- А я продовжу: і справедливо, як на мене, програла «Говерлі»! Про що свідчать такі результати? Про нестабільність. На лідерів підопічні П'ятенка налаштовуються, а на середняків і аутсайдерів - ні. «Динамо» - одноосібний лідер першості, тобто з мотивацією у «металургів» проблем бути не повинно. Буде бій і класна гра, -

цитує Максимюка XSPORT.