Захисник «Шахтаря» Едуард Соболь, який на правах оренди виступає за донецький «Металург», розповів про майбутній матч із київським «Динамо» в рамках відкладеного, 10-го туру чемпіонату України.
«Із мотивацією у матчі з «Динамо» у нас проблем, звичайно, не буде. Кияни зараз на ходу, але ми постараємося нейтралізувати їх головні козирі. Хочемо піти у відпустку в гарному настрої.
Що стосується суперника, то погоджуся з думкою про те, що в Києві зараз найсильніша команда за останні п'ять років. Після приходу Сергія Реброва «Динамо» дуже додало - і в атаці, і в обороні. Динамівці, що називається, зловили свою гру, у них з'явився свій стиль. Так що буде нелегко.
Кого б я виділив у нинішньому «Динамо»? Зрозуміло, Андрія Ярмоленка. Це справжній лідер команди, через нього, може, й не будується, але точно йде вся гра.
Мені, до речі, доведеться протистояти йому на фланзі. Що ж, перевірю себе на фоні такого майстра. Думаю, з ним приємно буде зіграти, а наші тренери мені неодмінно підкажуть, як це правильно зробити. Але манеру гри Ярмоленко в двох словах не пояснити. Андрій діє різноманітно - добре йде і в середину, і на фланг», -
наводить інтерв'ю Соболя газеті «Команда» XSPORT.