Колишній півзахисник «Динамо» та «Металурга»
Ігор Жабченко
прогнозує перемогу киян у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ.
«Металург» - міцний горішок. Донеччани ставлять перед собою завдання пробитися до «зони Ліги Європи» і вже відібрали очки у двох претендентів на чемпіонство. Якщо «Металург» зіграє з киянами так само, як проти «Шахтаря», то точно не програє. Більше того, майже не сумніваюся, що донеччани гратимуть в тому ж ключі. Іншого виходу немає, адже динамівці добре контролюють м’яч і вибігають в контратаки великим числом. Зрештою, то й шанс для гостей, які матимуть простір для своїх контракцій. Тому очікую хорошої, бойової гри. «Динамо» спробує піти у відпустку з нинішньою перевагою, а отже очікувати від господарів недооцінки не варто. Ставлю на перемогу «Динамо», але рахунок великим не буде. Спрогнозую результат 2:1.
Безперечно, підсумок зустрічі буде залежати від дій нападників. Мбокані та Мораєш – форварди висококласні, з числа тих, які можуть забити, маючи мінімум нагод. Однак говорити, що Дьємерсі і Жуніор після тривалої паузи набрали форму наразі неварто. А тому в їхній грі можливі перепади. Зрештою, в обох командах забивних футболістів вистачає», -
сказав Жабченко UA-Футболу.