Півзахисник київського «Динамо» Роман Безус навряд чи знає про свій можливий перехід до дніпропетровського «Дніпра» під час зимового міжсезоння. Про це розповів батько футболіста Анатолій Безус.
"З цього приводу з сином не розмовляв. Сам нічого не знаю з приводу «Дніпра». І Рома, скоріше за все, теж не в курсі. Взагалі мені важко говорити про його кар'єру. Він доросла людина і такі речі має вирішувати самостійно», - сказав Безус-старший.
Водночас батько футболіста відзначив, що не знає причин, через які син зовсім не потрапляє до основного складу «Динамо».
"Я не працюю у системі столичного клубу і не є тренером «Динамо». Не бачу тренувального процесу, тому мені важко шукати причини невдач. Це — питання до тренерів клубу. Знаю, що Рома старається на тренування, віддається по повній. Значить десь він не вписується у схему, не підходить», - додав Анатолій Григорович.
"Звісно, для виправлення ситуації він повинен мати бойовий настрій. Але, по правді, дуже важко такий настрій підтримувати вже два роки», - підсумував батько гравця.
Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, між керівництвом «Динамо» і «Дніпра» почалися перемовини про можливий перехід Романа Безуса до Дніпропетровської команди.