Головний тренер донецького «Металурга» Володимир Пятенко прокоментував матч перенесеного 10-го туру УПЛ із київським «Динамо» (3:0) на прес-конференції.
- Сьогодні ми грали, як я вважаю, із кращою командою нашого чемпіонату, і програли, в першу чергу, психологічно. Вийшли на поле та намагалися, насамперед, відстояти свої ворота, тому на початку матчу у нас не було контргри. За рахунок цього ми отримали не позитивний загальний результат.
- Володимире Миколайовичу, на яку трансферну кампанію «Металург» розраховує взимку?
- Хотілося б, звичайно, придбати нападника, але великої трансферної кампанії очікувати не варто - на сьогоднішній день ми не в тій ситуації, щоб купувати багато футболістів.