Александар Драгович: «Наразі вся увага на «Стяуа». ФОТО

Динамо Київ 5 Грудня, 20:56
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, після перемоги над донецьким «Металургом», поділився своїми емоціями в одній з соціальних мереж

Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, після перемоги над донецьким «Металургом», поділився своїми емоціями в одній з соціальних мереж.

- Здобули перемогу. До зимової перерви йдемо без втрат. Наразі вся увага на «Стяуа», -

написав Драгович.