Коментар захисника донецького «Металурга» після матчу з «Динамо» (0:3).
- Микола, чому програли сьогодні, як вважаєте?
- «Динамо» сильніше на даний момент.
- Що тренер сказав за підсумками осінньої частини чемпіонату?
- Подякував за роботу, яку зробили. Зараз ми знаходимося у важкій ситуації. Працюємо в дуже непростих умовах. Старалися, але не все вийшло. Могло бути і краще. Всі подякували один одному, побажали добре відпочити і рухатися далі навесні.
- Що не вийшло сьогоднішньому матчі з того, що вдалося в матчі з «Шахтарем»?
- Багато чого не вийшло сьогодні..., - наводить слова Морозюка «