Микола Морозюк: «Ми знаходимося у важкій ситуації»

Динамо Київ 5 Грудня, 22:09
Коментар захисника донецького «Металурга» після матчу з «Динамо» (0:3).

Коментар захисника донецького «Металурга» після матчу з «Динамо» (0:3).

- Микола, чому програли сьогодні, як вважаєте?

- «Динамо» сильніше на даний момент.

- Що тренер сказав за підсумками осінньої частини чемпіонату?

- Подякував за роботу, яку зробили. Зараз ми знаходимося у важкій ситуації. Працюємо в дуже непростих умовах. Старалися, але не все вийшло. Могло бути і краще. Всі подякували один одному, побажали добре відпочити і рухатися далі навесні.

- Що не вийшло сьогоднішньому матчі з того, що вдалося в матчі з «Шахтарем»?

- Багато чого не вийшло сьогодні..., -

наводить слова Морозюка «

Мatchday».