Віктор Вацко та Роман Бебех хвалять київське «Динамо»

Динамо Київ 5 Грудня, 22:35
Відомі футбольні коментатори Віктор Вацко та Роман Бебех поділилися враженнями від гри «Динамо».

«Такого злагодженого, агресивного, швидкого і динамічного Динамо у грудні-місяці я й не пригадаю! Браво!»,

- написав Вацко у своєму «Твіттері».

Роман Бебех, який коментував матч «Динамо» з донецьким «Металургом» також підкреслив, що київський клуб виглядав дуже гідно:

«Динамо дуже сподобалось по грі. У Металурга не було шансів!», -

поділився Бебех з читачами свого «Твіттера».