«Такого злагодженого, агресивного, швидкого і динамічного Динамо у грудні-місяці я й не пригадаю! Браво!», - написав Вацко у своєму «Твіттері».
Роман Бебех, який коментував матч «Динамо» з донецьким «Металургом» також підкреслив, що київський клуб виглядав дуже гідно:
«Динамо дуже сподобалось по грі. У Металурга не було шансів!», - поділився Бебех з читачами свого «Твіттера».