Артем Путівцев: «Динамо» сьогодні заслужено є лідерами чемпіонату»

Динамо Київ 6 Грудня, 09:17
Центрбек «Металурга» Артем Путівцев по завершенні матчу 10-го туру прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».

Центрбек «Металурга» Артем Путівцев по завершенні матчу 10-го туру прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».

«Віддам належне «Динамо». Вони на сьогодні заслужено є лідерами чемпіонату. На сьогоднішній день по грі це найсильніша команда. Нам було дуже важко. Пропустили перший гол. «Сіли», можна сказати, в свою штрафну. Навіть особливо небезпечних моментів у нас поблизу чужих воріт не було.



Перший гол? Так, там моя вина. Мбокані перестрибнув мене, зігравши на випередження. Мені треба було не чекати, а піти на зустріч м'ячу.

Важко зараз по гарячих слідах робити висновки. Потрібно розібрати всі. Ще раз віддам належне «Динамо». Ну а поле в дуже хорошому стані, як для грудня місяця.



Динамівці дуже грамотно накривали, не давали спокійно дихати, підняти голову, пресингували на кожній ділянці поля. З першим пасом нам було важко, суперник всі зони грамотно перекривав. З їх боку ніякої недооцінки не було, вони нас ретельно вивчили і не дали нам нічого зробити», -

цитує Путівцева клубна прес-служба.