Центрбек «Металурга» Артем Путівцев по завершенні матчу 10-го туру прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».
«Віддам належне «Динамо». Вони на сьогодні заслужено є лідерами чемпіонату. На сьогоднішній день по грі це найсильніша команда. Нам було дуже важко. Пропустили перший гол. «Сіли», можна сказати, в свою штрафну. Навіть особливо небезпечних моментів у нас поблизу чужих воріт не було.
Перший гол? Так, там моя вина. Мбокані перестрибнув мене, зігравши на випередження. Мені треба було не чекати, а піти на зустріч м'ячу.
Важко зараз по гарячих слідах робити висновки. Потрібно розібрати всі. Ще раз віддам належне «Динамо». Ну а поле в дуже хорошому стані, як для грудня місяця.
Динамівці дуже грамотно накривали, не давали спокійно дихати, підняти голову, пресингували на кожній ділянці поля. З першим пасом нам було важко, суперник всі зони грамотно перекривав. З їх боку ніякої недооцінки не було, вони нас ретельно вивчили і не дали нам нічого зробити», -
цитує Путівцева клубна прес-служба.