Трансфер Безуса в «Дніпро» обговорюють президенти

Динамо Київ 6 Грудня, 09:47
Власник Дніпра Ігор Коломойський особисто обговорює можливий переходу гравця збірної України Романа Безуса з президентом київського «Динамо» Ігорем Суркісом.

Власник «Дніпра» Ігор Коломойський особисто обговорює можливий переходу гравця збірної України Романа Безуса з президентом київського «Динамо» Ігорем Суркісом.

Враховуючи невдоволення Романа Безуса своїм становищем у команді та бажання Мирона Маркевича підсилити середню лінію, вірогідність трансферу оцінюється досить високо, -

повідомляє неофіційний сайт «Дніпра».