Власник «Дніпра» Ігор Коломойський особисто обговорює можливий переходу гравця збірної України Романа Безуса з президентом київського «Динамо» Ігорем Суркісом.
Враховуючи невдоволення Романа Безуса своїм становищем у команді та бажання Мирона Маркевича підсилити середню лінію, вірогідність трансферу оцінюється досить високо, - повідомляє неофіційний сайт «Дніпра».