Автор єдиного гола у ворота «Шахтаря» динамівець Сергій Мякушко, який на правах оренди виступає за «Говерлу», поділився враженнями від матчу з гірняками та планами на найближче майбутнє.
- Гра вийшла важкою, оскільки вона стала для нас останньою в цьому році. Крім того, нам довелося грати проти такої сильної команди, як «Шахтар». Могли зрівняти рахунок, але замість цього пропустили гол.
- Після матчу з «Карпатами» і сьогодні В'ячеслав Грозний досить голосно проводив розбір гри в роздягальні...
- В'ячеслав Вікторович - дуже емоційний тренер, сильно хвилюється і переживає за нас. Приємно працювати з таким наставником.
- Сьогодні вам вдалося забити красивий гол у ворота Андрія Пятова...
- Макс Фещук здорово віддав пас, а мені залишалося тільки відправити м'яч повз воротаря. Радий, що все вийшло.
- «Говерла» орендує вас у київського «Динамо». Стабільно контактуєте з представниками столичного клубу?
- Я не думаю про це, оскільки зараз я є гравцем «Говерли» і всі мої думки пов'язані з ужгородцями. Хоча, звичайно, я дуже хочу грати в «Динамо».
- Вже визначилися, як проведете відпустку?
- Дуже хочу побачити рідних і близьких. Напевно, з ними і буду відпочивати,
- цитує футболіста «ПРО ФУТБОЛ».