Денис Олійник: «Я - футболіст, а не політик, але мені боляче бачити, як невинні люди стають жертвами»

Футбол України 6 Грудня, 10:50
Хавбек «Вітесса» та збірної України Денис Олійник дав невелике інтерв'ю голландським ЗМІ щодо поточної суспільно-політичної ситуації в Україні.

Хавбек «Вітесса» та збірної України Денис Олійник дав невелике інтерв'ю голландським ЗМІ щодо поточної суспільно-політичної ситуації в Україні.

«Моя країна у вогні. Невинні люди залишають свої будинки, а деяких навіть вбивають.

Це гра великих босів, багатіїв, а прості громадяни повинні за це платити. Я не хочу втручатися в політику, але я сподіваюся, що це незабаром закінчиться. Я пильно стежу за подіями. Я був у Києві, коли це все почалося - коли почалися перші демонстрації.

Я - футболіст, а не політик, але мені боляче бачити, як невинні люди стають жертвами. Це жахливо.

Може бути - це моя удача, що я тут. У Голландії я маю можливість працювати на своє майбутнє і майбутнє моєї родини», -

наводить слова Олійника «ПРО ФУТБОЛ».