Легендарний Пеле, який перебуває у лікарні через серйозне інфекційне захворювання, записав відеозвернення, у якому повідомив про покращення свого стану здоров'я та подякував вболівальникам за турботу.
«Не хвилюйтеся. Дуже вдячний вам за підтримку. Я знаю, що всі турбуються про моє здоров'я, але я в порядку»,
- таке повідомлення залишив Пеле на своїй сторінці у Facebook.