Пеле подякував фанатам за підтримку, зігравши на гітарі. ВІДЕО

Світовий футбол 6 Грудня, 11:05
«Король футболу» повідомив про те, що він іде на поправку.

Легендарний Пеле, який перебуває у лікарні через серйозне інфекційне захворювання, записав відеозвернення, у якому повідомив про покращення свого стану здоров'я та подякував вболівальникам за турботу.

«Не хвилюйтеся. Дуже вдячний вам за підтримку. Я знаю, що всі турбуються про моє здоров'я, але я в порядку»,

- таке повідомлення залишив Пеле на своїй сторінці у Facebook.