Луїс Адріану і Дуглас Коста претендують на Samba Gold

Футбол України 6 Грудня, 16:19
Донецьких бразильців не забувають на Батьківщині. Одразу двоє гравців «Шахтаря» Луїс Адріану та Дуглас Коста потрапили до списку претендентів на престижну нагороду Samba Gold.

Донецьких бразильців не забувають на Батьківщині. Одразу двоє гравців «Шахтаря» Луїс Адріану та Дуглас Коста потрапили до списку претендентів на престижну нагороду Samba Gold.

Її щороку вручають найкращому бразильському гравцеві серед тих, які виступають у Європі.

Окрім згаданого дуету, до списку із тридцяти номінантів потрапили і двоє екс-гравців «Шахтаря» - Фернандінью, який нині захищає кольори «Манчестер Сіті», та гравець лондонсього «Челсі» Вілліан.

Найбільше ж серед претендентів гравців ПСЖ - одразу 5 футболістів. Один з них - Тьягу Сілва, який вигравав Samba Gold останніх три роки поспіль.