Тиждень тому генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко розповів про інтерес до 21-річного румунського півзахисника «Волині» Флорентіну Матея і бажання запросити його на перший збір команди в зимове міжсезоння.
Сам футболіст, у коментарі Transfers.in.ua, заявив, що налаштований змінити клуб і готовий розглянути пропозиції, в тому числі і від «Дніпра». Щоправда, для початку потрібно буде домовитися клубам, адже контракт румуна з Волинню закінчується тільки влітку 2016-го року.
До агента гравця з «Дніпра» поки ніхто не звертався, однак він не сумнівається, що це прекрасний варіант для його клієнта.
«Я думаю, що Матей добре себе проявив в Україні. Якщо «Дніпро» дійсно проявляє інтерес, ми будемо тільки щасливі. «Дніпро» вважається одним з кращих клубів України і добре відомий в Європі», -
повідав агент гравця Траян Гергісан.