Найкращим доказом цього став матч 1/8 Кубка УЄФА, в якому підтримати київське «Динамо» незважаючи на мороз -12 градусів у поєдинку проти італійської «Фіорентини» (0:0) прийшли на Республіканський стадіон 70,000 шанувальників «біло-синіх»!
25 років тому в мороз «Динамо» підтримали 70,000 вболівальників! ВІДЕО
Справжніх уболівальників не може відлякати від походу на стадіон в бажанні підтримати улюблену команду жоден мороз, холод і інші каверзи погоди.