Арменд Даллку: «Динамо» на ходу – це відчувається»

Динамо Київ 6 Грудня, 19:28
Капітан «Ворскли» Арменд Даллку поспілкувався з прес-службою Прем’єр-ліги.

– Арменд, «Ворскла» зазнала тільки 4-х поразок, однак при цьому займає скромну 8-у позицію. Це добре чи погано?

– Нехай не на всі сто відсотків, але ми не задоволені нинішнім становищем. Можливо, причина низького місця – велика кількість нічиїх, які не сприяють турнірному просуванню. Адже якщо б можна було вибирати, то краще виграти один раз, ніж двічі поділити очки.

– Згадуючи у двох словах поєдинок з «Динамо», що не змогли виконати із запланованого, що не вийшло?

– По-перше, ми не могли розраховувати на всіх найсильніших – зокрема, не вистачало Ахмеда Янузі, Дениса Дедечка. Є також втрати і через травми. Не можу сказати, що хтось провалив зустріч. У першому таймі грали нормально, про що і свідчить рахунок перед перервою. Були готові до швидкісних дій суперника та активному використанню ними флангів. По суті, багато що вирішив швидкий гол у другій половині зустрічі. Хто першим забивав на такому полі, той отримував незаперечну перевагу, адже в таких умовах перебудуватись, додати у швидкості було практично неможливо.

– Чи дійсно кияни, яким ви вже двічі програли, а вони впевнено лідирують, зараз найсильніші?

– «Динамо» на ходу – це відчувається. Особливо показовими моментами є контроль м’яча навіть за рахунку на свою користь, а при його втраті стрімкий розвиток контратак, які є також грізною зброєю і одним з вирішальних тактичних моментів. Звичайно, прогрес порівняно з попереднім сезоном закономірний – кожен чітко виконує свою роль на полі, а такого давно вже не було у діях «Динамо».