Футболіст махачкалінського «Анжи», колишній гравець київського «Динамо» Алієв в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» розповів про історію з подвійним громадянством.
- В «Анжі» я вважаюсь легіонером, адже я українець. Так я народився в Росії, в Хабаровську, загубив паспорт. А коли грав в «Локомотиві», то виступав за команду як росіянин. У мене на руках російський паспорт. Так, у мене два паспорти. Я хочу виступати за збірну Україну, проте для цього мені потрібно грати в російській Прем’єр-лізі. З першої ліги потрапити в національну команду дуже важко, практично нереально. Тому почекаю півроку і сподіваюся, що вийдемо разом з «Анжі» в Прем'єр-лігу, -
розповів Алієв.