- Ми втратили зв’язок з Артемом. Десь вже рік не спілкуємось.
- Чому так сталося?
- Це наші проблеми, думаю якось вирішимо. Я не хочу про це говорити.
- Хотілося відновити зв'язок?
- Життя покаже.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Ми втратили зв’язок з Артемом. Десь вже рік не спілкуємось.
- Чому так сталося?
- Це наші проблеми, думаю якось вирішимо. Я не хочу про це говорити.
- Хотілося відновити зв'язок?
- Життя покаже.