Сергій Рибалка: «Участь у Лізі Європи – це престиж клубу»

Динамо Київ 7 Грудня, 12:49
Динамівці у плановому режимі готуються до останньої зустрічі у календарному 2014 році.

Півзахисник київського «Динамо» Сергй Рибалка поділився очікуваннями від майбутньої гри в Бухаресті проти «Стяуа».

- Участь у Лізі Європи – це престиж клубу, тому добре, що єврокубкові матчі у нас є. «Динамо» завжди ставить високі цілі у всіх турнірах – чемпіонаті та кубку країни, єврокубку, хоч це Ліга чемпіонів, хоч Ліга Європи.

Запевняю, мотивація у нас є завжди, побачите це у грі зі «Стяуа».