Тренер «Стяуа»: «Буде дуже складна гра, але ми повинні перемогти «Динамо»

Динамо Київ 7 Грудня, 19:13
Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке про майбутній матч з київським «Динамо».

«Ми повинні виконати свій обов’язок та перемогти «Динамо», але гра буде дуже складна. Думаю, що «Ольборгу» буде важко перемогти «Ріу Аве», я сподіваюсь»,

- сказав Гилке в інтерв’ю румунським ЗМІ.