«Ми повинні виконати свій обов’язок та перемогти «Динамо», але гра буде дуже складна. Думаю, що «Ольборгу» буде важко перемогти «Ріу Аве», я сподіваюсь», - сказав Гилке в інтерв’ю румунським ЗМІ.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Ми повинні виконати свій обов’язок та перемогти «Динамо», але гра буде дуже складна. Думаю, що «Ольборгу» буде важко перемогти «Ріу Аве», я сподіваюсь», - сказав Гилке в інтерв’ю румунським ЗМІ.