На цей матч команда Костянтина Гилке вийшла у формі жовтого кольору із заклеєною офіційною емблемою клубу, яку суд заборонив для використання до врегулювання спору з міністерством оборони Румунії.
Сама гра видалася дуже жорсткою і суддя зустрічі Юліан Калин був змушений видалити двох гравців (у бухарестцев Препелицю) і ще чотирьом показати жовті картки.
Після зустрічі головний тренер лідера чемпіонату Румунії Костянтин Гилке сказав наступне: «Ми вирвали перемогу на останніх хвилинах, але я не дуже задоволений, так як у перші 20 хвилин ми пропустили чотири хороших шанси, а потім зловживали довгими передачами. Може і я більше думав про майбутню гру в четвер проти київського «Динамо» в Лізі Європи. Я сподіваюся, що угоду по бренду «Стяуа» буде досягнуто в найближчий місяць. Важко бути «Стяуа» в тій формі в якій ми сьогодні грали».