Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над донецьким «Мета лургом» та свій гол у ворота донеччан.
- Я прийняв передачу, хотів віддавати пас, але побачив, як за щитник перекриває, щоб я не бив по воротах, а другий перекриває можливу передачу, тому довелося брати на себе.
- Де ви вчились так робити?
- У Чернігові (посміхається). Там ми тренувалися на піску, а взимку на піску, тому бразильці відпочивають. Як приїжджаємо тренера з нас кепкують, у нас там була сітка повністю з піску, ось вони кажуть: «Бачиш, як на нашій сітці навчили тебе грати у футбол».
- Зимовий чемпіон - це приємно?
- Приємно коли на фініші влітку чемпіон, - підсумував Ярмоленко в інтерв’ю журналістам «Профутболу».