Євген Хачеріді: «Ми весь час питали Шовковського, чи йому не холодно»

Динамо Київ 7 Грудня, 21:48
Динамівський захисник Євген Хачеріді прокоментував гру з донецьким «Металургом» в інтерв’ю журналістам програми «Профутбол».

- Ми весь час питали Шовковського, чи йому не холодно, казав, що ні. Для нього головне, що не пропустили.

- Срна казав, що ти можеш стати чемпіоном тільки у складі донецького «Шахтаря»…

- Так, він казав таке, нехай говорить, зараз ми йдемо на першому місті. Чемпіонат поки не завершився, ще багато важливих ігор та Ліга Європи в нас, так що подивимось. Я таких слів не буду казати.

В нас змінився процес. Намагаємось тримати м’яч. Всі активно грають, всі м’яч відбирають, всі як один і від цього йде результат. Намагаємось, виконуємо тренерські схеми, які каже Ребров.