Сергій Ребров: «Сподіваюсь, що ми збережемо цей настрій»

Динамо Київ 7 Грудня, 22:00
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров поділився емоціями від першого місця в турнірній таблиці.

«Йшли до цього, щоб хоча б зараз у проміжний період будемо на першому місці. Далі в нас багато роботи. Я сподіваюсь, що ми збережемо цей настрій, якій зараз є в хлопців. Вони працюють на футбольному полі та отримують задоволення від гри. Напевно, це дуже важливо»,

- сказав Ребров в ефірі програми «Профутбол».