Ультрас «Волині» збираються пікетувати Будинок футболу

Футбол України 8 Грудня, 07:50
Фанати луцької «Волині» у найближчий вівторок приїдуть до Києва, щоб провести пікет біля Будинку футболу.

Фанати луцької «Волині» у найближчий вівторок приїдуть до Києва, щоб провести пікет біля Будинку футболу.

Нагадаємо, вчора фани «Волині» зірвали кінцівку поєдинку з «Металістом», вибігши на поле через невдоволення роботою рефері Дмитра Кутакова.



Повідомлення з таким текстом з'явилося в групі ультрас «Волині» у соціальній мережі «ВКонтакте»:



«Акцію організовують ультрас «Волині». Спільна мета - викоренити корупцію в українському футболі. Неправомірні дії арбітрів псують гру по всій Україні. Акція пройде у формі пікету. Думаю, буде масово. Більше 200 осіб»,

- цитує кореспондент MatchDay представника ультрас-руху луцького клубу.