Бразильські ЗМІ повідомили про те, що півзахисник київського «Динамо» Дуду, який на правах оренди грав за «Греміо», покидає «триколірних».
Наставник «Греміо» Луїс Феліпе Сколарі підтвердив інформацію про те, що бразильський клуб не може викупити контракт футболіста через його занадто високу трансферну вартість.
«Я провів неймовірний рік у Порту-Алегрі, щодня відчуваючи любов уболівальників. У мене немає слів, щоб розказати про те, як ви мене тут прийняли – це мої найкращі спогади про «Греміо». На жаль, я не можу залишитися тут у наступному році. Дуже хочу цього, але деякі речі залежать не лише від нас. Я назавжди залишуся прихильником «триколірних», -
цитує Дуду портал
zh
.
clicrbs
.
com
.
br.