«Металіст» вимагає суворого покарання для «Волині»

Футбол України 8 Грудня, 11:33
Харків'яни відреагували на події скандального матчу «Волинь» - «Металіст», який команди так і не дограли.

Харків'яни відреагували на події скандального матчу «Волинь» - «Металіст», який команди так і не дограли.

«На 88 хвилині матчу 10 туру Прем'єр-ліги «Волинь» - «Металіст» на поле стадіону «Авангард» у Луцьку вибігли десятки агресивно налаштованих уболівальників господарів, які своїми діями піддали ризику здоров'я і життя футболістів та інших учасників матчу.

Дана ситуація виникла через незабезпечення безпеки приймаючою стороною. Каталізатором конфлікту стала поведінка головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного, який вже на початку матчу почав погрожувати суддівській бригаді розправою, за що і був вилучений з технічної зони на трибуни в середині першого тайму.

Подібний випадок створює небезпечний прецедент в українському футболі, а тому ФК «Металіст» просить Прем'єр-лігу і ФФУ дати належну оцінку факту кричущого порушення регламенту, грунтуючись на загальноприйнятій світовій практиці, що відповідає нормам ФІФА і УЄФА, і винести неупереджене і суворе рішення«, -

йдеться у зверненні на офіційному сайті «Металіста».